Silifke Hafriyat İşleri
Silifke Hafriyat İşleri

Silifke Hafriyat İşleri

 

En yalın tanımıyla hafriyat, toprağı kazma ve taşıma işlemidir. Bir hafriyat işinin kapsamına giren uygulamalar; toprak kazma, kanal açma, yıkım, enkaz kaldırma vb. Ayrıca yıkın veya enkaz kaldırma uygulamaları sırasında ortaya çıkan yığınları taşımak da bir hafriyat işlemi sayılır.


Hafriyat nasıl yapılır?


‘Hafriyat nedir?’ dedikten sonra hafriyatın nasıl yapıldığını açıklayalım. Bir hafriyat işlemi, yapılacak uygulamaya göre belli araçlarla gerçekleştirilir. Bu araçlar; yükleyici, ekskavatör, skreyper, buldozer ve damperli kamyonlardır. Bu araçların kullanılması da ayrı bir uzmanlık alanını gerektirir.

 

  • İnşaat Taahhüt
  • Derin Kazı, Yüzeysel Kazı Hafriyatları
  • Her türlü Zeminde Temel Kazısı Bina, Otel, Fabrika, Şantiye Yıkım
  • Dolgu Sıkıştırma
  • Kum, Çakıl, Mıcır Nakliyesi
  • Kanal Tesviye
  • Kaya Kırıcı

 

Neden Bizi Seçilmelisiniz?


Firma olarak ücret politikamız, genel itibariyle müşteri memnuniyeti sağlayacak ölçüde uygun fiyatlar sunmaktayız. Fiyat politikamızı yapılacak işe göre ve kullanılacak olan araç ve makine türlerine göre farklılık göstermektedir.


Firmamız ile hizmet vereceğimiz proje bünyesinde çalışan ekip üyelerimiz tarafından fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmetin gerçekleştirileceği konuma göre de fiyatlarımız artmakta ya da azalabilmektedir.


Silifke Hafriyat Taşıma Hizmetleri

Firma olarak bina yıkımı veya inşaat yapımı dolayısıyla birikintilerin oluşturduğu, pislik veya görüntü kirliliğin

Silifke Hafriyat Hizmetleri

Hafriyat; toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi ameliyelerle şekillendirme işine verilen addır. Karayo

Silifke Yıkım Hizmetleri

Firma olarak gerek kentsel dönüşüm için gerekse çeşitli bina ve yapılarınızın de-montaj işlemleri i&

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014